Login or e-mail Password   

Wszystko dookoła o pomoc woła!

A duch ludzki głuchy na wołania, swoje rozumowe dzieło zniszczenia kontynuuje już od tysiącleci. Wpierw siebie ducha wykluczył, a teraz innym próbuje swoimi rozumowymi...
Views: 920 Created 03/25/2013

Wszystko dookoła o pomoc woła!

283.

A duch ludzki głuchy na wołania, swoje rozumowe dzieło zniszczenia kontynuuje już od tysiącleci. Wpierw siebie ducha wykluczył, a teraz innym próbuje swoimi rozumowymi rozwiązaniami szkodzić, pozbawić koniecznego ruchu.

Stał się ziemski duch przeszkodą, szkodnikiem dla wszystkiego, co tkwi w stworzeniu i służy Panu, doprowadził się do takiego stanu, że czas takiego szkodnika wyeliminować z tej Ziemi, aby już nie mógł szkodzić. I nikt was o zdanie nie będzie pytał, zadziała prawo silniejszego.

A wszystko dziać się będzie w ramach naturalnego procesu sądu ostatecznego dla Ziemi i jej mieszkańców, w końcowej już fazie.

Nieznaczna zmiana poziomu wód oceanów, odbija się zmianami klimatycznymi, na które działa wzrost niewielki temperatury, a gdy popatrzy się na działanie Słońca, wzrost jego aktywności, Ziemia to wyraźnie wszędzie odczuwa.

Obecnie na Ziemię działa jeszcze większa Siła, która w ramach praw Pana działa tak, aby zakończyć cały proces Ziemi oczyszczania wraz z ich mieszkańcami.

Przed promieniowaniem tym nikt i nic nie ujdzie, ci, którzy je przyjmą i wykorzystają do wzlotu duchowego skorzystają, pozostała część leniwych duchowo, złych ludzkich duchów nie wytrzyma wzrastającego Światła, Siły i się zgubi, zostanie z Ziemi odwołana, by jej i siebie ducha niczym nie obciążać.

Procesy końcowe działają bardzo szybko i sprawnie na całą planetę i ludzkość. Wielu ziemskich ludzkich duchów to przeczuwa, niektórzy widzą to w obrazach. Jednak skala i intensywność zjawisk przerośnie wszelkie oczekiwania, przecież działa Wola Boża, wymusza swoim ciśnieniem cały proces.

Ludzkość tego zapowiedzi w objawieniach nie potrafiła odebrać, gdyż proces jest wszechogarniający, a ziemscy ludzie ograniczyli się z własnego wyboru tylko do ziemskiego i dlatego rozum ich, jako to ‘najwyższe’, już nie może niczego duchowego pojąć, zobaczy za to na pewno wszystkie procesy zakańczające, sam na sobie duchu to przeżyje.

Wtedy doświadczając bezpośrednio, osobiście potwierdzi, że wszystko zapowiadane się wykonało, będzie miał 100% pewności!

Wszyscy spokojnie obserwujcie i patrzcie, wiele zjawisk zapowiadających przyszłe wydarzenia nauka ziemska dostrzega i zaczyna ostrzegać, lecz ci, którzy czerpią zyski z błędnych, szkodliwych rozwiązań nie chcą niczego zmieniać.

Już nic, żadne ostrzeżenia na was nie robią wrażenia, wojny, morderstwa, przestępczość mniej lub bardziej zorganizowana, niesprawiedliwość społeczna i wiele innych zjawisk stępiła waszą duchową czujność, dołożyć do tego różne uzależnienia, nałogi, żądze i jest całkowita dezorganizacja tak zwanej ziemskiej ludzkości.

W wielkim przybliżeniu podanym już nie potraficie sami z tego zła się wyplątać, więc trzeba wam pomóc, nawet jeżeli większość zostanie odwołana i będzie strasznie boleć!

Cóż, jak wiecie skrajne rozwiązania są wyjątkowo skuteczne, dłużej już nie można czekać, bo nikt się nie obudziłby duchowo, tak wielką wprowadziliście sobie we wszystko ciemność.

Leniwi duchowo mają jasność, że znikną, lecz ci, którzy jeszcze wewnętrznie się poruszają i duchowo żyją znajdą w tych słowach drogę i z niej skorzystają, oby tylko i dla nich już nie było za późno.

Similar articles


28
comments: 6 | views: 32895
8
comments: 1 | views: 6463
8
comments: 1 | views: 5056
7
comments: 1 | views: 4407
6
comments: 2 | views: 5681
6
comments: 2 | views: 4144
6
comments: 0 | views: 3581
6
comments: 2 | views: 8225
5
comments: 0 | views: 4144
 
Author
Article




No messages


Add your opinion
You must be logged in to write a comment. If you're not a registered member, please register. It takes only few seconds, and you get an access to additional functions .
 


About EIOBA
Articles
Explore
Publish
Community
Statistics
Users online: 153
Registered: 107.588
Comments: 1.517
Articles: 7.258
© 2005-2018 EIOBA group.